Usługi i grupy wykonawcze

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Przedmiotem działalności firmy GPJ Hurt są również usługi budowlane. Wykonujemy hydroizolacje, iniekcje, elewacje, prace glazurnicze, posadzki żywiczne, posadzki przemysłowe, posadzki z wykładzin dywanowych, PCV i linoleum oraz wszelkie prace malarskie – świadczone na rzecz osób indywidualnych, firm i instytucji.

Usługi malowania wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie szwajcarskiej marki KABE®, mieszane na nowoczesnych urządzeniach. Tynki oraz farby wykonujemy z dowolnego koloru palety barw RAL lub NCS. Naszym atutem jest wysoka jakość realizowanych robót, wieloletnie doświadczenie oraz uczciwe i solidne wykonanie zleconych prac.

Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, zastosowanie nie tylko najnowszych, ale przede wszystkim sprawdzonych materiałów i technologii. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie i rzetelnie. Firma oferuje pełen zakres prac remontowo – ogólnobudowlanych, wycenę wstępną oraz specyfikację materiałową w formie kosztorysu jak i kalkulacji indywidualnych.

 

Uslugi-i-grupy-wykonawcze1Uslugi-i-grupy-wykonawcze3
Uslugi-i-grupy-wykonawcze5Uslugi-i-grupy-wykonawcze6
Uslugi-i-grupy-wykonawcze2Uslugi-i-grupy-wykonawcze4